czwartek, 15 czerwca 2017

Wakacyjne wyczytywanie vol. 2

Hej, hej, Kochani!
Pamiętacie, jak w zeszłym roku razem z Kitty Aillą organizowałyśmy Wakacyjne wyczytywanie? Jako, że akcja bardzo nam (i Wam chyba też) przypadła do gustu, postanowiłyśmy ją powtórzyć! A może nie  braliście udziału w zeszłorocznej akcji i chcecie wiedzieć, o co nam właściwie chodzi? Już śpieszę z wyjaśnieniami!  Otóż, jak wszystkie książkoholiczki, zmagamy się z tym, że wciąż kupujemy, dostajemy i wypożyczamy nowe książki. A te, które mieszkają na naszych półkach już od dłuższego czasu, zbierają kurz. I właśniego dlatego wymyśliłyśmy Wakacyjne Wyczytwanie!

Jeśli czujecie, że macie podobny problem, jak my, to zapraszamy do udziału w akcji. W tym roku uznałyśmy, że ebooki, których mamy wciąż więcej i więcej również zaczynają powodować u nas wyrzuty sumienia i zapraszamy do wyczytania również ich.

Co trzeba zrobić? Utworzyć stos liczący minimum 16 pozycji (zarówno ebooków, jak i książek papierowych) i wysłać go nam na maila <zapraszam do regulaminu> w formie zdjęcia książek i kolażu z okładkami ebooków (lub samych okładek, jeśli nie umiecie zrobić kolażu). A potem już tylko czytać i recenzować! A zresztą, wszystko powie Wam...

REGULAMIN

1. Akcja ma na celu uporanie się z zalegającymi na półkach i czytnikach  książkami i ebookami, aby bez poczucia winy móc kupować nowe.
2. Akcja trwa od 1 lipca do 31 sierpnia 2017 roku.
3.  Uczestnicy akcji układają stos książek liczący minimum 16 pozycji z własnych zasobów.
4. Zgłoszenia przyjmujemy w komentarzach pod postem informującym o akcji na blogach nieuleczalnyksiazkoholizm.blogspot.com  i biblioteczkaciekawychksiazek.blogspot.com. Warunkiem udziału jest wysłanie do organizatorek maila ze zgłoszeniem.
5. Uczestnicy wysyłają zdjęcie stosu oraz/lub kolaż z okładkami ebooków  wraz ze zgłoszeniem na adres e-mail: wakacyjnewyczytywanie@onet.pl , w temacie wpisując: „Wakacyjne wyczytywanie: stos(nick)”
6. Uczestnicy, po przeczytaniu książek, umieszczają ich recenzje na swoim blogu bądź na serwisie Lubimy Czytać.
7. W dniu 7 września na blogach nieuleczalnyksiazkoholizm.blogspot.com  i biblioteczkaciekawychksiazek.blogspot.com pojawi się podsumowanie akcji.
8. Do dnia 1 września uczestnicy wysyłają na maile organizatorek linki do recenzji książek, które przeczytali, w temacie wiadomości wpisując: „Wakacyjne wyczytywanie (nick).
9. Jeśli uczestnicy robią podsumowania miesiąca, uwzględniają w nim liczbę przeczytanych książek w ramach akcji "Wakacyjne wyczytywanie".

Jeśli wciąż nie czujecie się zmotywowani, to zapraszam do podziwiania stosików moich i Kitty Ailli - my naiwnie wierzymy, że to wszystko przeczytamy! 

Zapraszamy do udziału i życzymy miłej zabawy!

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz