niedziela, 6 grudnia 2015

TOP FIVE: Booktuberzy

Hej, hej, Kochani! 
Odwiedził Was dziś w nocy Święty Mikołaj? Pochwalcie się, co dostaliście!
Dzisiaj mam dla Was listę moich pięciu najulubieńszych booktuberów. Booktube'a oglądam od kwietnia, wciąż odkrywam nowych wspaniałych ludzi, którzy z niezwykłą pasją opowiadają o tym, co kochamy najbardziej. 
Oto piątka (plus bonus) moich ukochanych booktuberów. 


Bardzo lubię Abi. Kiedy oglądam jej filmiki, moje myśli to głównie: "Ojej, ona jest taka słodka". Nie do końca zgadzam się z jej ocenami, ale często dodaje polecane przez nią książki do swojej listy.


Możecie znać Aliskę z genialnego, jednego z moich ulubionych blogów książkowych - Sióstr w Bibliotece. To, co odróżnia Aliskę od innych jest niesamowity spokój, z jakim mówi. Ma przyjemny głos i mądrze gada, a nie krzyczy. Mamy dość podobny gust, więc często jej polecajki trafiają na moją listę.


To od Mai zaczęłam oglądać booktube'a. Mam do niej ogromny sentyment, lubię jej filmiki. Maja jest niezwykle śliczna. Uwielbiam jej filmiki kręcone z mamą - mam nadzieję, że jej mama założy własny kanał! Większość książek, które recenzuje Maja czytałam i ja, a nasze opinie są podobne.


Olga jest osobą tak niesamowcie pozytywną, że mam banana do twarzy, gdy oglądam jej filmiki. Olga wydaje mi się bardzo mądrą kobietą, dlatego bez zastanowienia dopisuję każdą książkę, którą ona poleca.  Jej recenzje są niezwykle konstruktywne i rzeczowe. Polecam!


Jeśli Anita ma jakąś psychofankę, to jestem to ja. Kocham ją. Uwielbiam jej paplanda, jej niesamowity sposób mówienia - to, jak mówi coraz szybciej i coraz szybciej. Bez zastanowienia czytam wszystko, co poleca. Anita zaraża miłością do książek, jest niesamowicie prawdziwa i inspirująca.


I to już wszystko! Czuję, że pominęłam tylu booktuberów, których kocham. A jacy są Wasi ulubieni vlogerzy książkowi?

11 komentarzy:

 1. Ooo.. Anitka na pierwszym <3 .. zgadzam się z Twoim wyborem, tylko ja jeszcze bym gdzieś wcisnęła Martę z SecretBooks :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Martę zaczęłam niedawno oglądać, więc..

   Usuń
 2. Ooo.. Anitka na pierwszym <3 .. zgadzam się z Twoim wyborem, tylko ja jeszcze bym gdzieś wcisnęła Martę z SecretBooks :)

  OdpowiedzUsuń
 3. U mnie dwie książki :) jak się z tego ciesze aż nie wiem którą pierwszą zacząć czytać :P
  A booktuberzy to u mnie prawie wszyscy są sprawdzani na bieżąco ^^

  OdpowiedzUsuń
 4. Ja na bieżąco jestem tylko z jedną booktuberką, bo na więcej nie mam czasu. I jednak chyba wolę recenzje pisane, a nie mówione :)

  Mnie Mikołaj ominął! ;c

  OdpowiedzUsuń
 5. Zgadzam się ze wszystkimi pozycjami! Oglądam polski booktube już od jakiegoś czasu i mam wrażenie, że to wszystko jest takie kameralne i ciepłe. Jeżeli można to tak nazwać. Ooo Wielki Buk w kolorze! :D I też jestem za tym żeby mama Mai założyła swój kanał! Chętnie bym go odwiedzała :D Pozdrawiam!
  Ich perspektywy

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Olga bardzo dziwnie wygląda nie czarno-biała :)

   Usuń
 6. Ja oglądam też Maję i Anitę :)

  Pozdrawiam :) Przy gorącej herbacie

  OdpowiedzUsuń