piątek, 17 czerwca 2016

WAKACYJNE WYCZYTYWANIE z KittyAillą

Hej, hej, Kochani!
Wakacje za pasem! Ja planuję pojawić się w szkole dopiero po świadectwo, a jak u Was? Jakie będziecie mieć średnią? Ale skończmy juz o tej szkole, nadchodzi najpiękniejszy dla książkoholików czas!

Wiecie, jaki jest mój największy problem z książkami? Wciąż je kupuję, kupuję, kupuję... A w międzyczasie chadzam do biblioteki. Stosy na moich półkach przybrały niebotyczne wielkości... Wy też to znacie? W takim razie akcja, którą zaplanowałam wraz z KittyAillą powinna przypaść Wam do gustu!


 O co chodzi w akcji? Mówiąc w telegraficznym skrócie, chcemy zmobilizować Was do przeczytania książek, które pomieszkują na Waszych półkach już od dawien dawna... A, że łatwiej czytać konkretne książki i to w dodatku w grupie, która się wspiera, wymyśliłyśmy tę akcję. 

Myślę, że nie będę się rozpisywać, bo od tego jest regulamin, a Daria też dużo napisała na swoim blogu, więc.. Przedstawiam Wam zasady!

REGULAMIN

1. Akcja ma na celu uporanie się z zalegającymi na półkach książkami, aby bez poczucia winy móc kupować nowe. 

2. Akcja trwa od 25 czerwca do 31 sierpnia 2016 roku.
3. Uczestnicy akcji układają stos książek liczący minimum 16 pozycji z własnych zasobów. 
4. Zgłoszenia przyjmujemy w komentarzach pod postem informującym o akcji na blogach nieuleczalnyksiazkoholizm.blogspot.com i biblioteczkaciekawychksiazek.blogspot.com
5. Uczestnicy wysyłają zdjęcie stosu wraz ze zgłoszeniem na jeden z maili: kaleksandra@onet.pl lub dausia_s@wp.pl, w temacie wpisując: Wakacyjne wyczytywanie: stos (nick).
6. Uczestnicy, po przeczytaniu książek, umieszczają ich recenzje na swoim blogu bądź na serwisie Lubimy Czytać. 
7. W dniach 31 lipca i 31 sierpnia na blogach nieuleczalnyksiazkoholizm.blogspot.com i biblioteczkaciekawychksiazek.blogspot.com pojawi się podsumowanie akcji. 
8. Do dnia 30 lipca i 30 sierpnia uczestnicy wysyłają na maile organizatorek linki do recenzji książek, które przeczytali, w temacie wiadomości wpisując: Wakacyjne wyczytywanie (nick). W przypadku wstawienia recenzji dn. 31 lipca/sierpnia prosimy o dosłanie jej w tym dniu najpóźniej do godz. 18
9. Jeśli uczestnicy robią podsumowania miesiąca, uwzględniają w nim liczbę przeczytanych książek w ramach akcji Wakacyjne wyczytywanie.

Czekam na Wasze zgłoszenia! 

A mój stosik ukaże się jako wieczorem, zapraszam!

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz