piątek, 28 lipca 2017

Book tour ze "Światłem, którego nie widać"

Hej, hej, Kochani! 
Czas na kolejną niespodziankę, jaką dla Was przygotowałam! Już od dawna myślałam o zorganizowaniu book touru, jednak dopiero teraz, mając tak cudowną okazję jak drugie urodziny bloga postanowiłam podjąć ten krok. Mam nadzieję, że zechcecie wziąć udział w zabawie!


Dlaczego zdecydowałam się posłać w świat akurat tę książkę? Jest ona jednym z moich osobistych odkryć ubiegłego roku. Przez długi czas była zdecydowanie na ustach wszystkich blogerów i to absolutnie zasłużenie! "Światło, którego nie widać" to dzieło, któremu Anthony Doerr poświęcił aż dziesięć lat pracy. To powieść, która przenosi czytelnika w czasy II wojny światowej i dobitnie ukazuje jej okrucieństwo. To książka, którą po prostu trzeba przeczytać! Odsyłam Was zresztą do mojej recenzji!

Jeśli chcecie wziąć udział, zapraszam do przeczytania regulaminu i czekam na zgłoszenia.

REGULAMIN
1. Organizatorką i właścicielką książki jest Ola K., autorka bloga Nieuleczalny Książkoholizm.

2. Uczestnicy:
2.1. Do Book Touru może się zgłosić każda osoba posiadająca adres korespondencyjny na terenie Polski oraz bloga.
2.2. Każdy uczestnik Book Touru będzie brał w nim udział zgodnie z kolejnością swojego zgłoszenia.
2.3. Każdy uczestnik Book Touru po zgłoszeniu się jest zobowiązany wysłać swój adres korespondencyjny na e-mail organizatorki (kaleksandra@onet.pl). Adres nie będzie udostępniany ani przechowywany dłużej niż trwanie Book Touru i służy tylko w celu możliwości przekazania uczestnikowi książki.
2.4. Każdy uczestnik jest zobowiązany wysłać książkę listem poleconym (ekonomicznym lub priorytetowym).
2.5. Jeśli uczestnik wie, że w danym terminie może nie być dyspozycyjny, proszony jest o kontakt z organizatorką w celu przesunięcia na liście uczestników. Musi to zrobić nie później niż na dwa tygodnie przed swoją domniemaną datą otrzymania książki.

3. Książka - podpis i użytkowanie:
3.1. Jest ona moją własnością i każdy uczestnik musi ją szanować oraz nie niszczyć.
3.2. Każdy uczestnik zobowiązany jest się podpisać swoim nickiem/imieniem i nazwiskiem, adresem bloga oraz datą rozpoczęcia książki w wyznaczonym miejscu.
3.3. Każdy uczestnik ma 2 tygodnie na przeczytanie książki oraz wysłanie dalej, a także na zrecenzowanie jej na swoim blogu od daty otrzymania.
3.4. Uczestnik Book Touru może (i jest to bardzo mile widziane) pisać swoje uwagi, komentarze, spostrzeżenia na marginesach stron, zaznaczać zakreślaczami nieprzebijającymi strony swoje ulubione cytaty, a także używać kolorowych karteczek.
3.5. Uczestnik Book Touru jest proszony o niezaginanie kartek, używanie długopisów i zakreślaczy, które nie przebiją strony i niewyginanie grzbietu.
3.6. Książkę przesyłamy tylko do osób zgłoszonych w Book Tourze.
3.7. Nie podpisujemy się ani nie piszemy żadnych uwag oraz komentarzy na stronie z podpisem autorki.

4. Informacje i komunikacja z organizatorką:
4.1. Każdy uczestnik jest zobowiązany poinformować organizatorkę drogą e-mailową (dausia_s@wp.pl) o otrzymaniu książki, wstawieniu recenzji oraz wysłaniu książki dalej. Proszę o linki do recenzji na e-mail w celu publikacji na fanpage'u bloga.
4.2. Każdy uczestnik jest zobowiązany informować organizatorkę o wszelkich innych sprawach dotyczących książki.
4.3 Każdy uczestnik może poprosić o przesunięcie w kolejce, jeśli wie, że nie będzie mógł jej w danym terminie otrzymać.


5. Recenzja:
5.1. Każdy uczestnik jest zobowiązany do zrecenzowania książki na blogu.
5.2. W każdej recenzji musi znaleźć się informacja o tym, że książka była czytana w ramach tego Book Touru (w formie podlinkowanej informacji lub podlinkowanego bannera do tego posta).
5.3. Recenzja musi pojawić się nie później niż w ciągu 2 tygodni od momentu otrzymania książki.


6. Zgłoszenia:
6.1. Zgłoszenia przyjmowane są tylko i wyłącznie pod tym postem do dnia 15 sierpnia 2017 roku (jeśli jest już po terminie, warto napisać do organizatorki)
6.2. Zgłoszenie jest równoznaczne z akceptacją regulaminu.
6.3. Aby się zgłosić, należy udostępnić banner konkursowy, zaobserwować publicznie bloga Nieuleczalny książkoholizm oraz wypełnić formularz zgłoszeniowy. Można zaobserwować fanpage bloga, gdzie będa publikowane linki do waszych recenzji.
6.4. Formularz zgłoszeniowy należy umieścić w komentarzu w następującej formie:
Zgłaszam się!
Obserwuję jako:
E-mail:
Udostępniony banner:
Akceptuję regulamin.

7. Wszystkie sprawy nieregulowane regulaminem rozstrzyga organizatorka.

Czekam na Wasze zgłoszenia!

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz